Projekt "PytlíkART"

17. 1. 2022 Petra Búřilová

Prošlé stomické sáčky tak dostaly druhou šanci. Cílem projektu "PytlikART" je realizace osvěty o životě lidí se stomií.

Aktivitu studentů na Ústavu zdravotnických věd významně podpořila paní proděkanka prof. PhDr. A. Pokorná, Ph.D. Tvorba našich studentů je zveřejněna i ve stomaporadně, která je součástí Chirurgické kliniky Fakultní nemocnice Brno. Stomasestra Mgr. M. Antonová i vrchní sestra Chirurgické kliniky PhDr. Z. Surá, které dlouhodobě spolupracují s Ústavem zdravotnických věd LF MU, ocenily práci našich studentů. Kladnou odezvu a podporu naší interní aktivity s projektem "PytlíkART" měla i pacientská organizace pro lidi s vývodem – České ILCO, z.s.

Studenti a akademičtí pracovníci Mgr. P. Kůřil a PhDr. N. Beharková, Ph.D.